Placówki

Wykaz placówek

PRZEDSZKOLA

Nr Przedszkola
Adres
Psycholog opiekujący się placówką
2 ul. Orla  11 mgr Iwona Grabowicz-Chądrzyńska
4

 

ul. Elektoralna 15/17 mgr Katarzyna Wesołowska
8 integracyjne ul. Karmelicka  3b mgr Weronika Setny
9 ul. Dzielna 5a mgr Weronika Setny
10 ul. Nowolipki 10a mgr Krystyna Grunduls
11 ul. Dubois 3 mgr Katarzyna Wesołowska
12 ul. Niska 9  

mgr Weronika Setny

 

13 ul. Schillera 6a mgr Weronika Setny
14 ul. Senatorska 24 a  

mgr Karolina Kwiatek

 

38 integracyjne Pl. Bankowy 3/5 mgr Kamila Kuprowska-Stępień
72 Al. Solidarności 72 A mgr Kamila Kuprowska-Stępień
206 ul. Franciszkańska 7 mgr Kamila Kuprowska-Stępień
208 specjalne ul. Dzielna 1a  

mgr Krystyna Grunduls

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

Nr Szkoły
Adres
Psycholog
32 ul. Lewartowskiego 2 mgr Ewa Słupska (kl.0 – V)

mgr Aleksandra Szygendowska (kl. Vi-VIII)

158 ul. Ciasna 13 mgr Teresa Grąziewicz-Jóźwik
210 ul. Karmelicka  13 mgr Barbara Malczewska
220 Al. Jana Pawła II 26a mgr Agnieszka Krupa
213 (Zesp.Szk.Spec.nr 63) ul. Elektoralna 12/14 mgr Krystyna Grunduls (kl. I-VI)

mgr Katarzyna Borkowska-Stankiewicz (kl. VII-VIII)

243 (Zesp.Szk.Spec.nr 85) ul. Elektoralna 12/14 mgr Krystyna Grunduls
16 STO Al. Solidarności 113 c mgr Wioletta Wojciechowska
41 ul. Świętojerska 24 mgr Barbara Malczewska

 

 

GIMNAZJA

Nr Szkoły
Adres
Psycholog
34 ul. Klonowa 16 mgr Karolina Kwiatek
35 ul. Konwiktorska 5/7 mgr Aleksandra Szygendowska
37 ul. Niska 5 mgr Aleksandra Szygendowska
62 (Zesp.Szk.Spec.nr 63) ul. Elektoralna 12/14 mgr Katarzyna Borkowska-Stankiewicz
146 (Zesp.Sz.Spec.nr 85) ul. Elektoralna 12/14 mgr Krystyna Grunduls
16 STO Al. Solidarności 113c mgr Wioletta Wojciechowska
32 (Społeczne) Al. Solidarności 101d mgr Teresa Grąziewicz-Jóźwik
55 STO ul. Karmelicka 26 mgr Dominika Bielecka

 

 

SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE

Nr Szkoły
Adres
Psycholog
LO 15 im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 mgr Karolina Kwiatek
Technikum Architektoniczno-Budowlane

 

                ul. Przyrynek 9

 

mgr Wioletta Wojciechowska

 

LO 62 ul. Konwiktorska 5/7 mgr Aleksandra Szygendowska
LO 81 im. A. Fredry ul. Miła 7 mgr Ewa Słupska
Zespół.Szk.Ekonomicznych ul. Stawki 4 mgr Wioletta Wojciechowska
Zesp.Szk.Poligraficznych ul. Stawki 14 mgr Iwona Grabowicz-Chądrzyńska
Szkoła Specjalna Przysp. do Pracy

nr 5 (Zesp.Szk.Spec. nr 85)

ul. Elektoralna 12/14 mgr Krystyna Grunduls
Zespół Szkół Specjalnych ul. Długa 9/11 mgr Krystyna Grunduls
LO Społeczne nr 7 ul. Karmelicka 26  

mgr Dominika Bielecka

 

LO Społeczne nr 21 Al. Jana Pawła II 36c mgr Dorota Maciejewska
LO Społeczne nr 25 Al. Solidarności 101d mgr Teresa Grąziewicz-Jóźwik
LO Niepubliczne nr 30 ul. Podwale 13/15 mgr Wioletta Wojciechowska
Technikum Niepubliczne Usługowe ZDZ ul. Podwale 13/15 mgr Wioletta Wojciechowska

 

 

POZOSTAŁE PLACÓWKI

Nazwa placówki
Adres
Psycholog
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 1 ul. Świętojerska 24 mgr Dorota Maciejewska
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa ul. Moliera 4/6 mgr Agnieszka Krupa
Dom Dziecka nr 16 ul. Międzyparkowa 5 mgr Barbara Malczewska
Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” ul. Stara 4 mgr Teresa Grąziewicz-Jóźwik
Specjalny Ośrodek Wychowawczy Nr 5 „Dom Przy Rynku” Rynek Nowego Miasta 4 mgr Aleksandra Szygendowska
Bursa nr 1 im. Wiktora Kordowicza ul. Długa 18/20 mgr Barbara Malczewska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 ul. Zakroczymska 6 mgr Barbara Malczewska